Tapeta Foglia Rust na míru

Značka: Wallart
1 820 Kč
2 - 3 týdny
Struktura tapety
Můžeme doručit do:
13.8.2024

Ekologické tapety na míru - vyberte si strukturu tapety a zadejte rozměr stěny v centimetrech - kalkulačka vypočítá počet metrů čtverečních a cenu tapety.

Pokud máte zájem o tapetu, kterou chcete instalovat v tzv. mokrých zónách jako například. sprchový kout a pod., je třeba dokoupit sadu Aqua Zone, kterou naleznete v DOPLŇCÍCH. Potřebné množství přípravku na hydroizolaci stěny Vám rovněž vypočítá kalkulačka na základě Vámi zadaných rozměrů stěny v cm.

WALL ART tapety: Instalace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tapety z kolekce Arte jsou výsledkem umělecké tvorby různorodých, talentovaných malířů ( fyzické umělecké dílo). Malby jsou převedeny gafickým oddělením do digitální verze a stávají se jedinečnými tapetami, které dokáží změnit každý interiér. Umění se v nich setkává s užitkem.

U každé tapety lze vybrat povrchový design tapety - její strukturu:


vinyl na strukturované netkané textilii - Beton

vinyl na strukturované netkané textilii - Len

vinyl na strukturované netkané textilii - Štětec
        

vinyl na strukturované netkané textilii - Umění

vinyl na strukturované netkané textilii - Štuk ( ozdobná omítka)

vinyl na strukturované netkané textilii - Rustik

 

Tapety se zlatými, stříbrnými a měděnými prvky jsou vytvořeny vytištěním textury příslušnou barvou do materiálu.


Zlatá

Měděná
  

Tapety se zlatými, stříbrnými a měděnými prvky jsou vytvořeny vytištěním textury příslušnou barvou do materiálu.

Tapety Wall Art jsou díky kvalitnímu materiálu, z kterého jsou vyrobeny, odolné vůči roztržení, zabarvení či promočení. Jedná se o moderní, praktický a odolný vinylový produkt, přizpůsobený očekáváním moderního, technicky zdatného a náročného zákazníka.

Tapety jsou voděodolné po ošetření tekutým lakem, díky čemuž jsou vhodné do kuchyní, koupelen a všech místností vystavených vlhkosti. Kromě toho lze každou tapetu pokrýt ochranným nátěrem, který vám umožní snadno odstranit z jejího povrchu jakékoli nečistoty, jako jsou: potravinářské výrobky, skvrny od vína nebo kávy, kosmetiky, dětských barev, pastelek, dokonce i inkoustů , díky čemuž jsou tapety ideální například do škol a školek, nemocnic.

Tapety jsou tištěny technologií UV gelu, která je nejen odolná, ale také velmi bezpečná pro koncového uživatele. Tapety jsou vhodné do jakýchkoli veřejných prostor (i do nemocnic).

Pokud si objednáte tapetu Wall Art, máte záruku, že vaše tapeta byla vyrobena v EU s ohledem na životní prostředí a je bezpečná pro vás a vaši rodinu.

Získejte více informací o instalaci zde.

Doporučujeme vám objednat si sadu vzorků tapet. Budete mít možnost zkontrolovat barvy ve vlastnom interiéru, sladit je s prvky zařízení a dekorací, ohmatat materiál a zvolit správnou texturu.

Objednejte si sadu vzorek zde

Nejdůležitější je poměr ceny k nabízené kvalitě a funkčnostia v této oblasti si firma Wallart drží nejvyšší standardy. Hospodárnost, komfort, odolnost, jednoduchost a čistota aplikace, stále přibývající originální design, který jinde nenajdete - to je celá škála výhod produktů Wall Art.

Technologie výroby

HP Latex - ekologická technologie tisku
Jedinečná technologie, která poskytuje výtisky nejen ve vysoké kvalitě (stejné nebo dokonce lepší v porovnání s pigmentovými tiskárnami ), ale je také ekologická.

Potisk se skládá z molekul vody, pigmentu a latexových částic. Díky vysoké teplotě se voda odpaří a latexové částice naváží pigment na povrch materiálu. Na rozdíl od tradičních tiskových technologií se zde nepoužívají žádná rozpouštědla ani karcinogenní přísady, které i mnoho dní po výrobě velmi zapáchají.

Je to jediná atestovaná a certifikovaná technologie pro použití ve veřejných zařízeních, jako jsou školy, školky, nemocnice, hotely a kliniky.</ strong>

Metoda tepelné fixace inkoustu použitá v tiskárnách dělá výtisky okamžitě připravené a zcela bez zápachu.

Tisk má následující certifikáty:

EKOLOGO

Používání inkoustů na vodní bázi není škodlivé pro zdraví ani životní prostředí. Není třeba větrání místnosti a požadavky na skladování a přepravu jatečných těl jsou mnohem méně komplikované. Latexové inkousty HP vám poskytují více možností – výtisky bez zápachu poskytují to, co rozpouštědlo a UV technologie nedokážou.

GREENGUARD, FSC C115319, PEFC, epeat

HP poskytuje plnou stabilitu a odolnost při velkoformátovém tisku. Latexová tiskárna HP má certifikaci EPEAT Bronze – ocenění za nízký dopad na životní prostředí.

Tapeta je připravena na tupý spoj. Aplikace je rychlá, jednoduchá, s lepidlem na tapety, lepidlo se nanáší pouze na zeď. Lepidlo není součástí balení.

Na povrchy, které nepřicházejí do přímého kontaktu s vodou, vyšší teplotou nebo nečistotami, můžeme jednoduše použít tapety Wall Art a pro dodatečnou ochranu je dodatečně přetřít < strong>speciálním lakem, který vytvoří voděodolnou vrstvu na kuchyňské tapety, chrání je před vlhkostí a nečistotami a zvyšuje jejich odolnost proti mechanickému poškození.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tapety
Záruka: 2 roky
Barva: Bílá, Červená
Design: umělecký
Motiv: obraz, listy, příroda
Umělecký styl: ruční malba, akvarel
Materiál: vinyl na strukturované netkané textilii

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: