Pomoc při konfiguraci zrcadel

Teplota osvětlení

Teplá - 3000K
Bílá neutrální - 4000K
Bílá studená - 5000K
True Tone Lights - Vyznačuje se indexem reprodukce barev CRI +90. Indikátor CRI je vyjádřen číselně v rozsahu od 0 do 100lm čím vyšší je CRI, tím lépe budou barvy, nebudou zkreslené a osvětlené předměty budou působit přirozeněji a budou vypadat jako na slunci.

Čo je teplota svetla? Akú farbu svetla vybrať? | GOLED

 

LED pásy

Základní pásky

Základní pás - Tradiční LED pás s LED diodami 2835, 60/m.

Lineární LED pásy

Technologie LINEAR LED - pásy speciálně vyrobené pro GAUDIA jsou první LED pásy na trhu zářící rovnoměrným, lineárním světlem. Díky umístění LED diod vychází světlo rovnoměrně po celé délce až 750 ks/m bez viditelných jednotlivých bodů LED, což zaručuje nejvyšší úroveň estetiky produktu.

LED pasy 

 

Typy skla

Clear je zrcadlo s velmi vysokou odolností vůči okrajové a bodové korozi. Navíc byl vyroben s respektem k planetě a člověku. Díky použití moderního výrobního procesu je bez olova a organických rozpouštědel a jeho zalévání eliminuje efekt přeexponování při použití LED pásků.

Gold glass je zlaté sklo, které svým vzhledem připomíná renesanční zrcadla z leštěných zlatých plátů. Povlak zlaté barvy je zajištěn teflonem, který je chrání před korozivními účinky vlhkosti.

Antique tabule je uměle narušená tabule. Nepravidelné vzory vám mají připomínat zbarvení způsobené plynutím času. Podstavec zrcadla je zajištěn teflonem, který jej chrání před korozivním účinkem vlhkosti.

Typy skiel

 

Kosmetické zrcadlo

Kosmetické zrcadlo je jedním z nejpraktičtějších prvků vybavení koupelny. Zrcadlo s optimálním 3x nebo 5x zvětšením s možností instalace přídavného LED podsvícení.
Lze jej namontovat na místo, které si zvolí zákazník s přihlédnutím k minimálním vzdálenostem od okraje a ostatních komponentů zrcadla, jako je LED osvětlení nebo hodiny. Průměr zrcadla s LED podsvícením je 17,5 cm; samotné podsvícení má šířku 1,2 cm.

 Kozmetické_zrkadlo

 

LED hodiny a meteostanice

LED digitální hodiny s možností montáže téměř na jakékoli místo na zrcadle, rozměr displeje 2 x 5 cm. Hodiny vyžadují nepřetržité napájení, aby ukazovaly čas. Pokud zrcadlo nemá vypínač, hodinky se vypnou po vypnutí hlavního světla. Vypnutí hodin ze zdroje napájení nezpůsobí ztrátu uložených nastavení, tzn. času, data, hodiny si pamatují nastavení.

Meteostanice zobrazuje teplotu, vnitřní a vnější vlhkost. Má zabudované digitální hodiny, které se nastavují automaticky díky vestavěnému rádiovému přijímači. Zobrazuje i aktuální počasí

Meteo Stanica

LED hodiny 

 

Dotykový vypínač

Senzorický spínač aktivovaný jemným dotykem prstu na symbol ve tvaru kruhu o průměru 1,5 cm. Je instalován v utěsněném krytu na zadní straně zrcadla na předem opískovaném místě. LED podsvícení vám umožní snadno nalézt vypínač v tmavé místnosti. V provozním režimu svítí modře, v klidovém režimu zeleně. Vypínač se automaticky vypne 30 minut po zapnutí. Doporučuje se zejména pro zařízení hotelových a pokojů pro hosty.

Dotykovy vypinač

 

Klasický vypínač

Klasický spínač vyznačující se jednoduchostí použití a 100% spolehlivostí. Je namontován na zadní straně zrcadla, díky čemuž je na jeho užitkové straně neviditelný a podtrhuje tak minimalistický a moderní vzhled produktu. Nelze instalovat do zrcadel s obvodovým osvětlením.

Klasicky vypínač

 

Regulace jasu

Umožňuje vám snížit nebo zvýšit intenzitu osvětlení, abyste dosáhli požadovaného efektu v daném momentě. Nastavení se provádí tak, že se prstem dotknete označené oblasti a podržíte ji, dokud nedosáhnete příslušného jasu. Maximální intenzita světla je signalizována dvojitým bliknutím osvětlení. Typ regulátoru závisí na modelu zrcadla.

Regulacia jasu

 

Výhřevná folie

Tenká podložka vyrobena z vysoce kvalitního plastu. Nalepený na zadní straně zrcadla ohřívá sklo a brání jeho zamlžování. Užitečné zejména při koupání.

Vyhrevna folia

Tradiční vypínač topné fólie je umístěn v pravém rohu za sklem zrcadla. Funguje to na bázi 0-1.

vyhrevna-klasicky

Dotykový vypínač topné fólie je umístěn na skle zrcadla. Je označen ikonou podložky. Po zapnutí funguje 30 minut. Po uplynutí této doby se automaticky vypne.

vyhrevna dotykovy

Auto-control topné rohože – technologie vyvinutá společností GAUDIA, která pracuje bezúdržbovým způsobem. Na základě měření vlhkosti vzduchu tento systém automaticky spustí topnou rohož, aby se zabránilo zarosení zrcadla. Výsledkem je, že zrcadlový povrch chráněný podložkou zůstává po celou dobu suchý.

automaticka

 

 

Elektrická zásuvka

Zásuvka namontovaná na boku zrcadla umožňuje nejen pohodlné oholení elektrickým holicím strojkem, ale také připojení fénu či nabíjení mobilního telefonu.

elektricka zasuvka

  

Bezpečnostní fólie

Zrcadla polepená certifikovanou fólií zůstávají při rozbití nedotčena, čímž se minimalizuje riziko poranění.

bezpečnostna folia

 

Nano technologie

Speciálně vyvinutá technologie, která proniká do struktury skla a chrání zrcadlo před nečistotami a vlhkostí. Od povrchu odráží částečky vody a prachu, díky čemuž zůstává zrcadlo čisté dlouhou dobu. Případné čištění skla je navíc velmi jednoduché. Vše, co potřebujete, je navlhčený hadřík. POZNÁMKA: Nano vrstva nechrání zrcadlo, jakmile se zamlží.

 Nano Technologia_1

 

Ambientní podsvícení

Doplňkový systém LED osvětlení jemně osvětluje prostor kolem zrcadla a za zrcadlem. Díky tomu je zdůrazněna textura stěny a obkladů, ale také samotná místnost je jemně prosvětlená. Praktickým doplňkem je instalace samostatného tradičního vypínače, díky kterému můžeme zapnout pouze ambiente osvětlení – užitečné zejména při nočním používání koupelny. Barva světla - stejná jako osvětlení zrcadla. K osvětlení jsou použity LED diody SMD2835.

Screenshot 2022-04-05 at 23.18.15

 

Indukční nabíječka

Prvotřídní indukční nabíječka s kovovým povrchem vám umožní nabíjet telefon při každodenním používání zrcadla. Nabíjení probíhá velmi rychle díky dvojitým cívkám. Díky vestavěnému USB portu lze nabíjet i jiná zařízení. Stanice splňuje všechny požadavky norem. WPC QI, EN 62479 a INCNIRP, Napětí: 5V-2400 mA V.

Screenshot 2022-04-05 at 23.27.22