136 položek celkem

Cena

402552325
1402552325

Barva

Materiál

Položek k zobrazení: 136
Jídelní rozkladací stůl SEVILLA SEV2PT60 Hnědá;Sivá MDF 1
Novinka
26 425 Kč
SEV2PT60
Jídelní stůl MARSEILLE MSE2KT60 Hnědá;Sivá MDF 1
Novinka
14 525 Kč
MSE2KT60
Jídelní stůl LIZZANO LIZ1QT60 Hnědá;Sivá MDF 1
Akce Novinka
–10 %
10 913 Kč
LIZ1QT60
Jedalensky rozkladaci stôl Xander bily - Biela XA18HWGG2
Jídelní stůl Pellaro - Hneda
17 150 Kč
PE12TRWE
Nahoru
Další produkty

Od nepaměti představoval jídelní stůl srdce domova - kousek nábytku, při kterém se potkávala celá rodina a to nejen ta nejbližší. A jinak tomu není ani v dnešní uspěchané době. Jídelní stůl jako centrum místnosti by proto měl být stabilní, dostatečně velký a zároveň esteticky sladěný s interiérem. Nebo i ne. Vždyť zajímavý centrální solitér také má své kouzlo.

Vybrat jídelní stůl s přehledem si žádá nadhled nad celkovou situací v domácnosti či jídelně. Zatímco jídelní stoly v soukromých interiérech slouží i pro jiné než jídelní účely, v restauracích či jiných veřejných provozech je to právě stolování, které by mělo být za takovým stolem pohodlné. Jídelní stůl proto vybírejte s ohledem na cílové využití, skupinu a také rozměry a styl místnosti.

Různorodé materiálové i designové provedení z nich činí rafinovaně praktické kousky, které se tváří nenápadně, i když své trumfy právě ukrývají.

Jídelní stoly v různém provedení


Materiály a provedení – dřevo, dřevotříska, kov, chrom, sklo, kombinace
Velikosti – menší, větší, pevné, rozkládací stoly
Tvary – s jednou nohou, dvěma, čtyřmi, v různých tvarech, jednoduché i rafinované
Nerozkládací jídelní stoly – minimalisticky univerzální kousky menších i větších rozměrů, které vyniknou v každém interiéru, do kterého rozměrově zapasují. Nikdy nic nezkazí, zpříjemnit však dokážou.
Rozkládací jídelní stoly – s důmyslným rozkládacím mechanismem vhodné do menších i větších prostor dokáží v případě potřeby zvětšit stolovací prostor, zatímco v době jeho nevyužívání zbytečně nezabírají místo kolem.


Jídelní stoly a jejich výhody
Multifunkční využití v domácnosti – nejen ke stolování, ale i domácí úkoly, home Office, domácí hry, koníčky, setkávání s přáteli a rodinou
dlouhodobě funkční kus nábytku
S proudem nebo proti němu - ladící s ostatním nábytkem nebo zcela sólový centrální solitér
Kvalita značky MCA odráží německou preciznost, díky které se vašemu stolu v jídelně můžete těšit i pokud by vyšel z módy. Protože kvalitě móda nerozkáže, ani nevadí.

Ten pravý jídelní stůl si žádá také pohodlné jídelní židle, které najdete jen o klik dál.