Vážení zákazníci, i vzhledem k aktuální situaci jsme tu stále pro Vás. Bohužel ani nás neobešly omezení, která se týkají doručování zboží. Ohledem na bezpečnost zákazníků i kurýrů, nebude do odvolání možné platit za Vaše zboží dobírkou. Zboží bude možné zaplatit pouze předem na předfakturu. Rovněž se předem omlouváme za případné zpoždění dodání zboží, které je ovlivněno aktuální situací. Předem děkujeme za pochopení. Glamour tým.
Po - Pá: 9:00 - 16:00 (420) 776 533 134 info@glamourdesign.cz
» Obchodní podmínky
Informace

Obchodní podmínky

Vážení zákazníci, protože stavíme na spolehlivém přístupu a Vaše spokojenost je pro nás prvořadá, pozorně si přečtěte obchodní podmínky a reklamační řád. V případě dotazů nás kdykoliv kontaktujte.


Obchodní a reklamační podmínky


Právo na odstoupení od kupní smlouvy

Spotřebitel má právo podle Občanského zákoníku vrátit zboží bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží. Zboží je třeba vrátit v nepoškozeném stavu v původním, pokud možno v nepoškozeném obalu. Zboží doporučujeme pojistit. V případě vrácení zboží náklady spojené s balením a poštovné náklady hradí kupující. Adresa vrácení zboží v zákonné lhůtě:
Dospel, s.r.o. / Glamours s.r.o. Saleziánska 2, 010 01 Žilina, SR.

V případě, že zboží kupujete v rámci své obchodní nebo podnikatelské činnosti, nejste tedy spotřebitel (uvedení IČ, DIČ, .. v dokladu o koupi), nevztahuje se na Vás Občanský zákoník, ale Obchodní zákoník, kterým právo na odstoupení od kupní smlouvy ve 14 denní lhůtě bez udání důvodu zaniká.



Glamourdesign © 2020 Všechny práva vyhrazené.