Vážení zákazníci, i vzhledem k aktuální situaci jsme tu stále pro Vás. Bohužel ani nás neobešly omezení, která se týkají doručování zboží. Ohledem na bezpečnost zákazníků i kurýrů, nebude do odvolání možné platit za Vaše zboží dobírkou. Zboží bude možné zaplatit pouze předem na předfakturu. Rovněž se předem omlouváme za případné zpoždění dodání zboží, které je ovlivněno aktuální situací. Předem děkujeme za pochopení. Glamour tým.
Po - Pá: 9:00 - 16:00 (420) 776 533 134 info@glamourdesign.cz
» O nás
Informace

O nás

Jsme mladý dynamický kolektiv, který pro Vás provozuje tento moderní internetový obchod. K dispozici jsme tu pro naše zákazníky od roku 2013. Na základě poptávky jsme rozšířili v roce 2014 prodej i k Vám do České republiky, na co jsme patřičně hrdí. Snažíme se vyniknout nejen originální nabídkou, ale i profesionálním a zároveň přátelským přístupem. Neustále hledáme nové trendy v bydlení, které se Vám snažíme přiblížit prostřednictvím naší stránky.

Glamour styl reprezentuje hojnost, luxus, noblesu, eleganci a v neposlední řadě odlišnost a originalitu. Motivací pro otevření internetového obchodu byla právě snaha přinést tento styl i do Vašich interiérů.


Proč nakupovat u nás na Glamourdesign.cz?


Náš obchod je pro Vás otevřen 24 hodin denně, 365 dní v roce.


Pokud budete s našimi službami spokojeni, řekněte nás i Vaším známým, pokud ne, řekněte to nám!


Glamourdesign © 2020 Všechny práva vyhrazené.