Po - Pá: 9:00 - 16:00 (420) 776 533 134 info@glamourdesign.cz
> Zrcadla > Designové zrcadla z belgického skla > Zrcadlo Hoko Vintage
Sdílet na Facebook
Poslat na e-mail
Tlač
Instagram

Designové zrcadla z belgického skla

Zrcadla jsou vyráběny na objednávku. Možnost výroby libovolné velikosti. V případě zájmu o jiný rozměr nám napište na info@glamourdesign.cz, zrcadlo Vám naceníme.

Zrcadla jsou dodávány bez instalačního materiálu do zdi, úchytky na věšení jsou součástí balení.

Vyrobeno v EU

Dostupnost: 4 - 6 týdnů

Zrcadlo Hoko Vintage

Originální design, kvalita zpracování a výběr materiálů dělají ze zrcadla Hoko produkt, který odolává trendům a plynutí času. Zrcadlo Hoko Vintage zaujme svou jednoduchostí a zároveň vznešeností díky mosaznému úchytu, který dodá lehkost a jemnost. Zrcadlo Hoko Vintage je ideálním řešením do interiéru v eklektickém i retro stylu, ale dá se efektivně umístit i do moderního prostoru. Mosazné akcenty se dokonale shodují s aktuálními trendy v interiérovém designu. Zrcadlo Hoko Vintage bude jako stvořené do interiéru se zlatými doplňky.

Samotné zrcadlo má starožitný efekt s nerovnoměrně posetý "tečkami". Na zadní části úchyty pro připevnění ke stěně. Zrcadlová tabule je ze zadní strany dodatečně zajištěna výztužnou fólií, která zvyšuje pevnost zrcadla a v případě rozbití drží jeho kousky v rámu.
Zadní strana zrcadla je zajištěna teflonem, který ho chrání před korozivním působením vlhkosti, díky čemuž je zrcadlo vhodné i do koupelny.

Zrcadla jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších belgických zrcadel s vysokou propustností a leskem. Broušení a leštění hran je prováděno na kvalitních italských strojích pro zpracování skla.
Dostupnost:4 - 6 týdnů
Variant produktu:
  
Cena za kus:od 10 710 Kč

Rozměry:Ø 40 cm
Ø 50 cm
Ø 60 cm
Ø 70 cm
Ø 80 cm
Ø 90 cm
 
Materiál:zrcadlové sklo, mosaz
Barvy:mosaz

Podobné produkty

Glamourdesign © 2020 Všechny práva vyhrazené.