Vážení zákazníci, i vzhledem k aktuální situaci jsme tu stále pro VásOmlouváme se za případné zpoždění dodání zboží, které je ovlivněno aktuální situací. Předem děkujeme za pochopení.
Po - Pá: 9:00 - 16:00 (420) 776 533 134 info@glamourdesign.cz
> Zrcadla > Designové zrcadla z belgického skla > Zrcadlo Twist Opti white
Sdílet na Facebook
Poslat na e-mail
Tlač
Instagram

Designové zrcadla z belgického skla

Zrcadla jsou vyráběny na objednávku. Možnost výroby libovolné velikosti. V případě zájmu o jiný rozměr nám napište na info@glamourdesign.cz, zrcadlo Vám naceníme.

Zrcadla jsou dodávány bez instalačního materiálu do zdi, úchytky na věšení jsou součástí balení.

Vyrobeno v EU

Dostupnost: 4 - 6 týdnů

Zrcadlo Twist Opti white

Nádherné kulaté nástěnné zrcadla zavěšené na jutovém laně s dekorativním opletením. Jednoduché, ale poutavé zrcadlo zapadá do současných trendů, kde nejvíce trendy jsou přírodní a ekologické materiály. Jutové lano má přírodní barvu, je možné regulovat jeho délku. Tloušťka lana je 15 mm. Ozdobný oplet je z tenčího lana. Na zadní straně zrcadla je připevněn věšák.

Zrcadlo se ideálně se hodí do skandinávského, ekologického či wabi-sabi stylu. Zabezpečené je vrstvou teflonu, která ho chrání před korozivními účinky vlhkosti - vhodné do koupelny.

Zrcadlo je vyrobeno z nejkvalitnějších zrcadel Opti white. Jde o mimořádně čisté, super bílé zrcadlo s mnohem vyšší transparentností skla. Zrcadla Opti white mají nižší obsah železa, což umožňuje odstranit typické zelenkavé zabarvení skla. Zrcadla jsou téměř bezbarvé, mají mnohem vyšší propustnost světla, zajišťují věrnost barev. Mají jasnější odraz a určitě světlejší okraje.

Zrcadlo se zhotovuje na zakázku, je možné vyrobit i jiný rozměr. Zrcadla jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších belgických zrcadel s vysokou propustností a leskem. Broušení a leštění hran je prováděno na kvalitních italských strojích pro zpracování skla.
Dostupnost:4 - 6 týdnů
Variant produktu:
  
Cena za kus:od 7 390 Kč

Rozměry:Ø 50 cm
Ø 60 cm
Ø 70 cm
Ø 80 cm
Ø 90 cm
 
Materiál:zrcadlové sklo, jutové lano

Podobné produkty

Glamourdesign © 2020 Všechny práva vyhrazené.