Po - Pá: 9:00 - 16:00 +420 776 065 785 info@glamourdesign.cz
> Zrcadla > Designové zrcadla z belgického skla > Zrcadlo Portal white stojace
Sdílet na Facebook
Poslat na e-mail
Tlač
Instagram

Designové zrcadla z belgického skla

Zrcadla jsou vyráběny na objednávku. Možnost výroby libovolné velikosti. V případě zájmu o jiný rozměr nám napište na info@glamourdesign.cz, zrcadlo Vám naceníme.

Zrcadla jsou dodávány bez instalačního materiálu do zdi, úchytky na věšení jsou součástí balení.

Vyrobeno v EU

Dostupnost: 4 - 6 týdnů

Zrcadlo Portal white stojace

Velké stojící zrcadlo s působivým sytě bílým rámem. Zrcadlo se skvěle hodí do eklektických interiérů v retro stylu, ale dá se efektivně umístit i do moderního nebo půdního prostoru. Zrcadlo bude jako stvořené do předsíně, ložnice i obývacího pokoje, bude nejen krásnou dekorací, ale také opticky zvětší prostor.

Rám je vyroben z voděodolné MDF desky lakované tvrdým dvousložkovým polyuretanovým lakem. V zadní části úchyty pro připevnění ke zdi, aby bylo zrcadlo stabilní a bezpečné. Zrcadlová tabule je ze zadní strany dodatečně zajištěna výztužnou fólií, která zvyšuje pevnost zrcadla a v případě rozbití drží jeho kousky v rámu.

Zrcadlo se zhotovuje na zakázku, je možné vyrobit i jiný rozměr. Zrcadla jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších belgických zrcadel s vysokou propustností a leskem. Broušení a leštění hran je prováděno na kvalitních italských strojích pro zpracování skla.
Dostupnost:4 - 6 týdnů
Variant produktu:
  
Cena za kus:od 27 400 Kč

Rozměry:60 x 150 cm
70 x 160 cm
80 x 170 cm
90 x 180 cm
110 x 190 cm
Šířka rámu:1 cm
Tloušťka rámu:3,8 cm
 
Materiál:zrcadlové sklo, lakovaná MDF
Barvy:bílá

Podobné produkty

Glamourdesign © 2021 Všechny práva vyhrazené.