Vážení zákazníci, i vzhledem k aktuální situaci jsme tu stále pro VásOmlouváme se za případné zpoždění dodání zboží, které je ovlivněno aktuální situací. Předem děkujeme za pochopení.
Po - Pá: 9:00 - 16:00 (420) 776 533 134 info@glamourdesign.cz
> Zrcadla > Designové zrcadla z belgického skla > Zrcadlo Abbie Novi 2 Corrosi
Sdílet na Facebook
Poslat na e-mail
Tlač
Instagram

Designové zrcadla z belgického skla

Zrcadla jsou vyráběny na objednávku. Možnost výroby libovolné velikosti. V případě zájmu o jiný rozměr nám napište na info@glamourdesign.cz, zrcadlo Vám naceníme.

Zrcadla jsou dodávány bez instalačního materiálu do zdi, úchytky na věšení jsou součástí balení.

Vyrobeno v EU

Dostupnost: 4 - 6 týdnů

Zrcadlo Abbie Novi 2 Corrosi

Moderní koupelnové zrcadlo ze sbírky zrcadel Novi je fúzí barev a materiálů. Kombinuje zrcadla s různými barvami a vzory. Hlavní část tohoto modelu je vyrobena z kvalitních belgických zrcadel a je doplněna barevným zrcadlem - starožitný zrezivělý vzhled. Tyto dvě zrcadla mezi sebou odděluje kovová černá polička.

Zrcadlo Abbie Novi 2 Gold lze zavěsit způsobem, kdy se bude polička nacházet ve spodní části zrcadla - poskytuje prostor například pro koupelnové doplňky, nebo v horní části zrcadla - například pro Vaše dekorace. Zrcadlo je dostupné ve více barevných provedeních.

Zrcadlo se zhotovuje na zakázku, je možné vyrobit i jiný rozměr. Zrcadla jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších belgických zrcadel s vysokou propustností a leskem. Broušení a leštění hran je prováděno na kvalitních italských strojích pro zpracování skla. Zrcadlo má věšáky na zadní straně.
Dostupnost:4 - 6 týdnů
Variant produktu:
  
Cena za kus:od 11 530 Kč

Rozměry:40 x 105 cm
50 x 115 cm
60 x 125 cm
 
Materiál:zrcadlové sklo, lakovaný kov
Barvy:zrezivělý

Podobné produkty

Glamourdesign © 2020 Všechny práva vyhrazené.