Po - Pá: 9:00 - 16:00 (420) 776 533 134 info@glamourdesign.cz
> Zrcadla > Designové zrcadla z belgického skla > Zrcadlo Lucas Gold
Sdílet na Facebook
Poslat na e-mail
Tlač
Instagram

Designové zrcadla z belgického skla

Zrcadla jsou vyráběny na objednávku. Možnost výroby libovolné velikosti. V případě zájmu o jiný rozměr nám napište na info@glamourdesign.cz, zrcadlo Vám naceníme.

Zrcadla jsou dodávány bez instalačního materiálu do zdi, úchytky na věšení jsou součástí balení.

Vyrobeno v EU

Dostupnost: 4 - 6 týdnů

Zrcadlo Lucas Gold

Luxusní zrcadlo Lucas bude ozdobou každé místnosti. Rám zlaté barvy, kvalitní zrcadlová plocha, v níž uvidíte i ty nejmenší detaily a kožený řemen, na který se dá zrcadlo jednoduše zavěsit jsou neodolatelnou kombinací. Jedná se o dekorativní zrcadlo. Doporučujeme ho zavěsit na takové místo, kde bude na očích. Zrcadlo těchto kvalit totiž nepatří do kouta. Se zrcadlem se dodává i bambusový věšák.

Rám je vyroben z vodotěsné desky MDF lakované tvrdým dvousložkovým polyuretanovým lakem. Zrcadlová plocha je pokryta teflonem. Ten ji chrání před korozními účinky vlhkosti, díky čemuž je zrcadlo vhodné i do koupelny.

Zrcadlo se zhotovuje na zakázku, je možné vyrobit i jiný rozměr. Zrcadla jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších belgických zrcadel s vysokou propustností a leskem. Broušení a leštění hran je prováděno na kvalitních italských strojích pro zpracování skla.
Variant produktu:
  
Cena za kus:od 9 250 Kč

Rozměry:Ø50 cm
Ø60 cm
Ø70 cm
Ø80 cm
Ø90 cm
Šířka rámu:2 cm
 
Materiál:zrcadlové sklo, MDF, kůže
Barvy:zlatá

Podobné produkty

Glamourdesign © 2020 Všechny práva vyhrazené.