Milí zákazníci, omlouváme se, bohužel z technických důvodů bude do 24. 5. 2019 včetně možná pouze mailová komunikace. Předem děkujeme za pochopení a trpělivost. Váš Glamour tým
Po - Pá: 9:00 - 16:00 (420) 776 533 134 info@glamourdesign.cz
> Zrcadla > Designové belgické zrcadla > Zrcadlo Robbe
Sdílet na Facebook
Poslat na e-mail
Tlač
Instagram

Designové belgické zrcadla

Zrcadla jsou vyráběny na objednávku. Možnost výroby libovolné velikosti. V případě zájmu o jiný rozměr nám napište na info@glamourdesign.cz, zrcadlo Vám naceníme.

Zrcadla jsou dodávány bez instalačního materiálu do zdi, úchytky na věšení jsou součástí balení.

Vyrobeno v EU

Dostupnost: 4 - 6 týdnů

Zrcadlo Robbe

Toto luxusní nástěnné zrcadlo připomíná pohledově záměrně staré zrcadlo. Nerovnoměrně zabarvený povrch vytváří dojem, že zrcadlo vlivem času změnilo barvu. Samozřejmě, je to nový produkt, ale navržen v souladu s módním trendům vyzdvihující starožitné předměty - poznamenané zubem času.

Zrcadlo má spíše dekorativnější jako funkční funkci, vypadá opravdu fantasticky jako zajímavý obraz. Může se zavěsit na stěnu nebo se o ni opírat. Zrcadlo se skládá z 9 kusů, při jejich kontaktu jsou umístěny ozdobné kolíky. Zrcadlové hrany jsou broušené a leštěné. Zrcadlo se nachází v tenkém černém dřevěném rámu širokém 5 mm. Je zajištěno teflonem, který ho chrání před korozivním účinkem vlhkosti.

Zrcadlo se zhotovuje na zakázku, je možné vyrobit i jiný rozměr. Zrcadla jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších belgických zrcadel s vysokou propustností a leskem. Broušení a leštění hran je prováděno na kvalitních italských strojích pro zpracování skla.
Dostupnost:4 - 6 týdnů
  
Cena za kus:22 290 Kč

Celkový rozměr zrcadla:60 x 160 cm
Šířka rámu:5 mm
 
Materiál:zrcadlové sklo, dřevo
Barvy:antická

Podobné produkty

Glamourdesign © 2019 Všechny práva vyhrazené.