Po - Pá: 9:00 - 16:00 (420) 776 533 134 info@glamourdesign.cz
> Zrcadla > Designové belgické zrcadla > Zrcadlo Fortuna Opti white
Sdílet na Facebook
Poslat na e-mail
Tlač
Instagram

Designové belgické zrcadla

Zrcadla jsou vyráběny na objednávku. Možnost výroby libovolné velikosti. V případě zájmu o jiný rozměr nám napište na info@glamourdesign.cz, zrcadlo Vám naceníme.

Zrcadla jsou dodávány bez instalačního materiálu do zdi, úchytky na věšení jsou součástí balení.

Vyrobeno v EU

Dostupnost: 4 - 6 týdnů

Zrcadlo Fortuna Opti white

Exkluzivní, luxusní nástěnné zrcadlo v zrcadlovém rámu. Originální zrcadlo ideálně hodící se do klasického interiéru, interiéru ve stylu New York i glamour. Nádherný model zrcadla s mimořádně působivým širokým rámem, který mu dodává jedinečný charakter. Dekorativní zrcadlo rozzáří a vizuálně zvětší místnost, krásně odráží světlo.

Zrcadlo je sfázované (fáze 1,5 cm), přilepená je na desce s vysokým leskem (na výběr černá nebo bílá). Na zadní straně se nacházejí úchyty zapuštěné do desky, díky čemuž zrcadlo dokonale přiléhá ke stěně. Zrcadlo je vyrobeno z nejkvalitnějších zrcadel Opti white . Jde o mimořádně čisté, super bílé zrcadlo s mnohem vyšší transparentností skla. Zrcadla Opti white mají nižší obsah železa, což umožňuje odstranit typické zelenkavé zabarvení skla. Zrcadla jsou téměř bezbarvé, mají mnohem vyšší propustnost světla, zajišťují věrnost barev. Mají jasnější odraz a určitě světlejší okraje.

Zrcadlo se zhotovuje na zakázku, je možné vyrobit i jiný rozměr. Zrcadla jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších belgických zrcadel s vysokou propustností a leskem. Broušení a leštění hran je prováděno na kvalitních italských strojích pro zpracování skla.
Dostupnost:6 - 7 týdnů
Variant produktu:
  
Cena za kus:36 670 Kč
Mám zájem

Rozměr zrcadla bez rámu:50 x 85 cm
Celkový rozměr zrcadla:98 x 133 cm
Šířka rámu:24 cm
Tloušťka rámu:2,2 cm
 
Materiál:zrcadlové sklo, MDF

Podobné produkty

Glamourdesign © 2019 Všechny práva vyhrazené.