Milí zákazníci, omlouváme se, bohužel z technických důvodů bude do 24. 5. 2019 včetně možná pouze mailová komunikace. Předem děkujeme za pochopení a trpělivost. Váš Glamour tým
Po - Pá: 9:00 - 16:00 (420) 776 533 134 info@glamourdesign.cz
> Zrcadla > Designové belgické zrcadla > Zrcadlo Alair Opti white
Sdílet na Facebook
Poslat na e-mail
Tlač
Instagram

Designové belgické zrcadla

Zrcadla jsou vyráběny na objednávku. Možnost výroby libovolné velikosti. V případě zájmu o jiný rozměr nám napište na info@glamourdesign.cz, zrcadlo Vám naceníme.

Zrcadla jsou dodávány bez instalačního materiálu do zdi, úchytky na věšení jsou součástí balení.

Vyrobeno v EU

Dostupnost: 4 - 6 týdnů

Zrcadlo Alair Opti white

Luxusní nástěnné zrcadlo představuje dokonalý prvek minimalistického stylu, ideálně se hodí do moderních interiérů. Toho, kdo touží po jednoduchosti, grácií a nápaditosti zároveň určitě toto krásné zrcadlo upoutá. Jednotlivé strany zrcadla představují také zrcadlové sklo. Vzadu montované úchytky umožňují zrcadlo také zavěsit na zeď - vertikálně i horizontálně.

Zrcadlo je vyrobeno z nejkvalitnějších zrcadel Opti white . Jde o mimořádně čisté, super bílé zrcadlo s mnohem vyšší transparentností skla. Zrcadla Opti white mají nižší obsah železa, což umožňuje odstranit typické zelenkavé zabarvení skla. Zrcadla jsou téměř bezbarvé, mají mnohem vyšší propustnost světla, zajišťují věrnost barev. Mají jasnější odraz a určitě světlejší okraje.

Zrcadlo se zhotovuje na zakázku, je možné vyrobit i jiný rozměr. Zrcadla jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších belgických zrcadel s vysokou propustností a leskem. Broušení a leštění hran je prováděno na kvalitních italských strojích pro zpracování skla.
Dostupnost:4 - 6 týdnů
  
Cena za kus:18 620 Kč

Tloušťka zrcadla:5 cm
Celkový rozměr zrcadla:80 x 180 cm
 
Materiál:zrcadlové sklo, MDF

Podobné produkty

Glamourdesign © 2019 Všechny práva vyhrazené.