Po - Pá: 9:00 - 16:00 (420) 776 533 134 info@glamourdesign.cz
> Zrcadla > Designové belgické zrcadla > Krystal Oktagon
Sdílet na Facebook
Poslat na e-mail
Tlač
Instagram

Designové belgické zrcadla

Zrcadla jsou vyráběny na objednávku. Možnost výroby libovolné velikosti. V případě zájmu o jiný rozměr nám napište na info@glamourdesign.cz, zrcadlo Vám naceníme.

Zrcadla jsou dodávány bez instalačního materiálu do zdi, úchytky na věšení jsou součástí balení.

Vyrobeno v EU

Dostupnost: 4 - 6 týdnů

Krystal Oktagon

Krystal Oktagon je elegantním zrcadlem, které potěší milovníky krásy. Osmiúhelníkový tvar zrcadla je v současnosti velmi módní a zároveň nadčasový. Zrcadlový rám zajišťuje, že zrcadlo působí jako jednolitý celek. Design rámu, který je rozdělen na osm částí dává zrcadlu podobu krystalu. Podkladová deska je dostupná v bílé a černé barvě.

Zrcadlo je vyrobeno z nejkvalitnějších zrcadel Opti white . Jde o mimořádně čisté, super bílé zrcadlo s mnohem vyšší transparentností skla. Zrcadla Opti white mají nižší obsah železa, což umožňuje odstranit typické zelenkavé zabarvení skla. Zrcadla jsou téměř bezbarvé, mají mnohem vyšší propustnost světla, zajišťují věrnost barev. Mají jasnější odraz a světlejší okraje. Uchycení na 2 háčky v zadní části.

Zrcadlo se zhotovuje na zakázku, je možné vyrobit i jiný rozměr. Zrcadla jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších belgických zrcadel s vysokou propustností a leskem. Broušení a leštění hran je prováděno na kvalitních italských strojích pro zpracování skla.
Variant produktu:
  
Cena za kus:od 20 710 Kč

Rozměry:60 x 60 cm
70 x 70 cm
80 x 80 cm
90 x 90 cm
 
Materiál:zrcadlové sklo
Barvy:bílá, černá

Podobné produkty

Glamourdesign © 2020 Všechny práva vyhrazené.