Vážení zákazníci, i vzhledem k aktuální situaci jsme tu stále pro Vás. Bohužel ani nás neobešly omezení, která se týkají doručování zboží. Ohledem na bezpečnost zákazníků i kurýrů, nebude do odvolání možné platit za Vaše zboží dobírkou. Zboží bude možné zaplatit pouze předem na předfakturu. Rovněž se předem omlouváme za případné zpoždění dodání zboží, které je ovlivněno aktuální situací. Předem děkujeme za pochopení. Glamour tým.
Po - Pá: 9:00 - 16:00 (420) 776 533 134 info@glamourdesign.cz
» Top 3 nástenných zrkadiel pre domácí kancelář
Články o nábytku

Top 3 nástenných zrkadiel pre domácí kancelář

Vynikajícím tipem jak udělat z domácí kanceláře na oko prostornější a ženštější prostor je ozdobit ji nějakým šik kouskem nástěnného zrcadla. V tomto krátkém článku vám jako inspiraci ukážeme tři kreativní domácí kanceláře s nástěnnými zrcadly.První domácí kancelář, která je laděná do tmavších tónů, je díky zrcadlu více prosvětlená. Nástěnné zrcadlo odráží světlo od oken, a tím plní i praktickou funkci a dodává místnosti více světla. Barva kulatého zrcadla ukázkově rozbila barevnost místnosti, ve které dominuje stříbrná a černá a zároveň její dodala šmrnc.
Líbí se vám tento moderní prostor domácí kanceláře? Prostor je díky velkému oknu úžasně prosvětlený. Dobrou volbou jak dodekorovat tento současně laděný home office je oživit jej prostřednictvím jednoduchého kulatého zrcadla, kterým zaručeně nic nezkazíte.
V poslední domácí kanceláři vám chceme ukázat, jak elegantně se dá dekorovat prostor s pomocí zrcadel se zrcadlovým rámem. Toto přepychové zrcadlo s masivním zrcadlovým rámem a nádherným vzorem v horní části rámu zrcadla dodalo interiéru styl ženskosti a elegance zároveň.


Obrázky: http://roomdecorideas.eu/
Zdroj: http://roomdecorideas.eu/

Glamourdesign © 2020 Všechny práva vyhrazené.