Milí zákazníci, blíží se nejkrásnější svátky roku a to je období, kdy kurýrní společnosti zaznamenávají zvýšený nápor zásilek. Proto z důvodu doručení Vašeho zboží do Vánoc realizujeme poslední odeslání v roce 2019 prostřednictvím kurýrní společnosti dne 11.12. 2019. Děkujeme za pochopení. Váš Glamour tým
Po - Pá: 9:00 - 16:00 (420) 776 533 134 info@glamourdesign.cz
» Top 3 nástenných zrkadiel pre domácí kancelář
Články o nábytku

Top 3 nástenných zrkadiel pre domácí kancelář

Vynikajícím tipem jak udělat z domácí kanceláře na oko prostornější a ženštější prostor je ozdobit ji nějakým šik kouskem nástěnného zrcadla. V tomto krátkém článku vám jako inspiraci ukážeme tři kreativní domácí kanceláře s nástěnnými zrcadly.První domácí kancelář, která je laděná do tmavších tónů, je díky zrcadlu více prosvětlená. Nástěnné zrcadlo odráží světlo od oken, a tím plní i praktickou funkci a dodává místnosti více světla. Barva kulatého zrcadla ukázkově rozbila barevnost místnosti, ve které dominuje stříbrná a černá a zároveň její dodala šmrnc.
Líbí se vám tento moderní prostor domácí kanceláře? Prostor je díky velkému oknu úžasně prosvětlený. Dobrou volbou jak dodekorovat tento současně laděný home office je oživit jej prostřednictvím jednoduchého kulatého zrcadla, kterým zaručeně nic nezkazíte.
V poslední domácí kanceláři vám chceme ukázat, jak elegantně se dá dekorovat prostor s pomocí zrcadel se zrcadlovým rámem. Toto přepychové zrcadlo s masivním zrcadlovým rámem a nádherným vzorem v horní části rámu zrcadla dodalo interiéru styl ženskosti a elegance zároveň.


Obrázky: http://roomdecorideas.eu/
Zdroj: http://roomdecorideas.eu/

Glamourdesign © 2019 Všechny práva vyhrazené.