Vážení zákazníci, z důvodu karantény výrobního oddělení se prodlužuje dodací lhůta designových zrcadel z belgického skla.
Děkujeme za pochopení a trpělivost.
Po - Pá: 9:00 - 16:00 +420 776 065 785 info@glamourdesign.cz
» Tip: Jak dekorovat interiér se zrcadly
Články o nábytku

Tip: Jak dekorovat interiér se zrcadly

Co se vám vybaví jako první při slově zrcadlo? Pravděpodobně si jako první představíte potřísněné zrcadlo v koupelně. Protože každá koupelna, zda velká nebo malá, přece zrcadlo má. V současné době však existuje mnoho způsobů jak využít zrcadlo jako krásnou dekoraci vašeho interiéru. Vědí poskytnout iluzi prostoru i tam, kde není. Viz následující tipy pro zdobení vašeho domova s pomocí zrcadel.


Přemýšlíte jak oživit prázdnou stěnu v jídelně u vás doma? Nejhorší možnost je obložit ji nábytkem. Chcete-li prostor otevřít a rozzářit, myslete neobvykle a ozvláštnit ho velkým kusem zrcadla. Vaše jídelna se opticky zvětší a bude jasnější než zbytek vašeho domova.


Stěny mohou být plné zarámovaných zajímavých výtisků a vtipných rodinných fotografií. Když mezi tyto předměty zavěsíte malé zrcátko, objevíte to pravé kouzlo nevšedního dekorování, kdy jeden kus spojil všechno ostatní dohromady.


Mýt nádobí na tmavém dřezu je podle našeho názoru jedna z nejhorších věcí v kuchyni. Pokud nemáte nad umyvadlem okno, vynikající nápad je prosvětlit tento prostor s pomocí zrcadla. Jedno je jisté, pokud budete s někým vést konverzaci při mytí nádobí, budete už na něj nově i vidět.


Může být složité vymyslet jak vhodně dekorovat koupelnu, proto je podle nás důležité začít právě zrcadlem. Nespokojte se s nejlevnější a nejjednodušší verzí, jakou najdete. Stále přetrvávajícím oblíbeným trendem je dekorování koupelen pomocí různých barokních zrcadel. Dodají ten správný šmrnc celé místnosti a stačí vám použít jednoduchou kombinaci umyvadla s odkládacím prostorem a je to.


Mnoho lidí s vysokými stropy se bojí věšet dekorace na stěny, protože prostor může následně působit skličujícím dojmem. Určitě však nic nezkazíte velkým zrcadlem s nádherně zdobeným rámem. Ať si už koupíte maxi zrcadlo, které se bude tíhnout od podlahy skoro ke stropu nebo položíte zrcadlo na skříňku, určitě kvalitně vyplníte prázdný prostor.


Zajímavý prostor v kuchyni dostanete použitím krásného reflexního zrcadla namísto standardního kuchyňského obkladu za linku. Zrcadlo však musí být snadno čistitelné. Benefitem bude prosvětlení celé kuchyňské části. Brilantní nápad? Určitě.


Kdo si stěny domácnosti zkrášluje různými obrazy nebo fotografiemi, ještě pravděpodobně neviděl jak dobře vypadá stěna pokrytá množstvím malých ozdobných zrcadel, klidně i v koupelně. Stačí natřít rámy zrcadel stejným odstínem barvy a spolu vytvoří krásnou dekoraci. Takže vzhůru do toho!


Novým zajímavým trendem je zrcadlový nábytek. Ať už použijete konzolový stolek, komodku nebo prádelník, všechny tyto kousky dokáží vykouzlit jedinečný vzhled každému prostoru a budou mít velký vliv na styl vašeho pokoje.


Překvapte sami sebe! Zrcadla mohou jit i ven. Zvláště, pokud máte malý dvůr, klidně zavěste zrcadlo na plot nebo jej přibijte ke stromu. Je to skvělý nápad, jak vytvořit iluzi prostoru. Odhalí zrcadlo druhou stranu vaší zahrady nebo tajnou zahradu za plotem?

Obrázky:  http://style-files.com/
                  http://www.apartmenttherapy.com/
                  http://www.designsponge.com/
                  http://sugarandcloth.com/
                  http://www.mydomaine.com/
                  
Zdroj:      http://www.homedit.com/

Glamourdesign © 2021 Všechny práva vyhrazené.