Vážení zákazníci, z důvodu karantény výrobního oddělení se prodlužuje dodací lhůta designových zrcadel z belgického skla.
Děkujeme za pochopení a trpělivost.
Po - Pá: 9:00 - 16:00 +420 776 065 785 info@glamourdesign.cz
» Oživ svůj domov s pomocí zrcadel
Články o nábytku

Oživ svůj domov s pomocí zrcadel

Zrcadla jsou krásným doplňkem každé místnosti a slouží různým účelům. Mohou udělat místnost větší a přitom být i poutavým dekorativním prvkem. Zde je několik jednoduchých způsobů, jak zrcadla zapracovat na přeměnu Vaší domácnosti.

Návrat starého

                                                                                                                       

Vintage vzhled se stal zajímavý a populární trend a může být dosaženo pomocí několika speciálních kusů v místnosti. Zrcadla jsou skvělým příkladem, jak přidat do některé místnosti vkus a šarm. V případě, že mají zajímavý nebo odvážný rám, mohou také zabránit stresu z dekorování místnosti. Nabízejí reflexi stejně jako představují zajímavý doplněk, který zaujme každé oko.

Rozšiřující efekt


                                                                                                                              
Zrcadlo je velký čaroděj, dokáže opticky zvětšit malý prostor. Zrcadlo strategicky umístěné v místnosti, může také odrážet světlo z okna, čímž dodá lesk a jas jinak nudnému interiéru. Avšak zrcadlo by nemělo být umístěno kdekoliv na stěně. Maximalizuje svou hodnotu právě tehdy, když je ústředním bodem v místnosti a odráží něco hezkého, co se v daném prostoru nachází. Výběr zrcadla s reflexním brýlové rámem nebo s oslnivou konstrukcí může dále napomoci tomu, aby pokoj vypadal větší a výraznější.


Projevte svou tvořivost


                                                                                                                                   
Zrcadlo můžete také použít k předvedení svého individuálního stylu. Znamená to, že rámy zrcadel by neměly být přehlédnutelné, protože jimi dokážete projevit svou kreativitu a dobře vybraný typ zrcadla je schopen spojit celou téma místnosti. Část interiéru, kde umístíte zrcadlo s nádherným a oči upoutávajícím rámem může být nejpozoruhodnějším sektorem místnosti.Můžete si vytvořit i vlastní zrcadlo s rámem z materiálů, které máte doma, jako je např. lano, které může dodat zrcadlu prvek domova nebo z něj udělat i surový element. I vy sami dokážete přizpůsobit rám zrcadla tak, aby odpovídal designu, který realizujete v místnosti.

Znásobený půvab


Nemusíte se omezovat pouze na jedno zrcadlo v pokoji nebo na chodbě. Můžete použít mnoho stejných nebo podobných zrcadel, které vypadají spole dobře a pověsit je všechny na jedno místo. Je to skvělý nápad pro dlouhé, prázdné chodby i pro jakoukoliv místnost, která vyžaduje trochu úpravy. Více zrcadel na jednom místě přináší také umělecký prvek, který jinak nevýrazné stěně jakoby vdechne život. Je to jednoduchý způsob, jak přidat do interiéru svůj vlastní dotek kreativity, a to zavěšením zrcadla všude tam, kde jen vaše srdce touží.

/ Zdroj: www.homedit.com/

Glamourdesign © 2021 Všechny práva vyhrazené.