Vážení zákazníci, z důvodu karantény výrobního oddělení se prodlužuje dodací lhůta designových zrcadel z belgického skla.
Děkujeme za pochopení a trpělivost.
Po - Pá: 9:00 - 16:00 +420 776 065 785 info@glamourdesign.cz
» Interiérové trendy pro rok 2016
Články o nábytku

Interiérové trendy pro rok 2016

Tak jak se každoročně dle sezóny mění trendy v módním průmyslu, tak i interiéry podléhají módním vlivům. Jaké barvy budou příští rok "in”? Jaké materiály a jaké styly najdeme v domácnostech v roce 2016? Zde jsou tři hlavní trendy, se kterými se nejčastěji setkáme v nadcházejícím roce.

Zaměřeno na přírodu

„Eko" styl zůstává hlavním trendem i pro příští rok. Přírodní materiály jako jsou dřevo, kámen nebo korek budou hojně využívány, stejně jako doplňky v zemitých tónech hnědé, zelené, pískové či hořčicově žluté. Přenesení zeleně či jiné formy přírody do interiéru, zakládání zimních zahrad, či interiérových zelených stěn je dalším trendem, který můžeme pozorovat v letošním roce. Doma také najdeme mnohem více rostlin. Malé, velké, v květináči, či zavěšené kořeny dolů, hlavně, aby jich bylo co nejvíce.

Hravé barvy jsou zpět

Jemné tóny růžové, oranžové a červené budou letos v kurzu. Mezi populární motivy patří motýly a květiny. Pozadu nezůstává ani ombré efekt, který najdeme především v moderních „vzdušných" interiérech.


Materiály, které nás baví

V roce 2016 bude pokračovat hojné využívání mosazi a mědi, a to především na doplňky. Velký comeback zažívá mramor. Populární je i v příštím roce nábytek z palet, který dostává „luxusnější" podobu.


Glamourdesign © 2021 Všechny práva vyhrazené.