Milí zákazníci, z technických důvodů náš telefon v termínu od 12.7.-23.7. zvonit nebude, zastihnout nás můžete na našem e-mailu. Jsme tu pro Vás od 9.00 - 16.00. Rádi zodpovíme na všechny Vaše dotazy.

Váš Glamour tým
Po - Pá: 9:00 - 16:00 +420 776 065 785 info@glamourdesign.cz
» Co na nás čeká v interiérovém designu v roce 2019?
Články o nábytku

Co na nás čeká v interiérovém designu v roce 2019?

Čeká vás nové zařizování nebo renovace interiéru? Případně si jen chcete po čase zpříjemnit kancelář, obývák či jen tak udělat si radost zajímavým solitérem? Pokud je pro vás paní móda směrodatnou ikonou, posviťte si spolu s námi na její nejnovější trendy v interiérovém bydlení, které přinese spolu snovým rokem 2019.

Barvy a jejich odstíny v interiéru 2019

Tmavé a matné, tlumené vybledlé, kouřové a mlhavé. Přesně takové budou hlavní barvy nadcházející sezóny. Od hlubokých těžkých modrých, zelených, fialových či červených odstínů až po samotnou černou. Zda jejich zvolíte za hlavní nebo doplňkové barvy interiéru, je na vašem cítění. Jelikož však jde o těžké tóny, zacházejte s nimi opatrně.


Zdroj obrázku: www.italianbark.com  

Pokud neholdujete uvedeným sytým odstínem, sáhnout můžete i po téměř bílých variacích jako jsou krémová, písková či slonovinová. Pokud se vám zachtělo kombinovat a nenecháte se zmrazit chladem výsledného efektu, nadčasovou kombinací černé a bílé v roce 2019 nic nezkazíte.

Kořeněná medová nebo slaný karamel či dokonce miléniová růžová? Jakkoliv je nazvete, každopádně jde ozaujímavé odstíny, které jsme zaznamenali už během této sezóny, ale v té budoucí nabudou na intenzitě.


Zdroj obrázku: www.rockettstgeorge.co.uk

Vzory a motivy povrchů

Příroda vždy byla a zaručeně i bude studnicí nekonečných inspirací v jakékoliv tvorbě. Jinak tomu není ani nyní či v nejbližší budoucnosti. Přírodní motivy, ale i nepřehlédnutelná extravagance, abstraktní prvky či geometrické vzory, to vše si budete moci vychutnat naplno.


Materiály pod povrchem

Nejmodernější interiér už zdaleka nemusí být jen monochromatický. Paní móda bude v tomto směru skutečně velkorysá a kombinacím a variacím meze klást nebude.

Měď i betonové akcenty se objeví v interiérech ruka v ruce, dotvářející industriální stylovost, která zde již sice byla, ale spíše vzlato-stříbrném provedení.

Matné povrchy i tapety umožní vyniknout velkým plochám, zatímco sklo se nebude objevovat pouze na tradičně zažitých prvcích, ale i na dělicích příčkách či stěnách. Iluzorní zvětšení a odlehčení prostoru je tak blíže než kdykoliv předtím.

 

    

Zdroj obrázku: www.decoraid.com

Udržitelné alternativy tkanin a čalounění, různorodé styly, hutnost, majestátnost i jemnost, to vše nám trendy namíchali do příští balíčku. Samet v interiéru působí honosně, dokud buklé dodá teplo domova a přírodní plátěné tkaniny podtrhnou přirozeně přírodní charakter.

 

Zdroj obrázku: www.decoraid.com

  

Tvary a linie v interiérovém designu 2019

Zatímco v posledních letech vládl v nábytkové módě skandinávský minimalismus, následující období se bude přiklánět spíše k opačnému pólu. Strohé linie začne nahrazovat maximalismus v moderním provedení, který při správném (na) ladění dokáže setrvat déle.

 

Zrcadla 2019 s novou dimenzí


Moderním trendem podlehnou i zrcadla. Pokud ještě neznáte multitasking, tak byste si tento pojem měli osvojit. A to i nebo právě v souvislosti se zrcadly, které již zdaleka nebudou jen jednoduchými kousky zobrazujícími život před nimi. V nejbližší budoucnosti totiž zrcadla proberou i funkci osvětlení, později přidají další pikantnosti. Když už zaberou prostor, ať znich vytěžíte co nejvíce.

Nadílka interiérových trendů na rok 2019 je skutečně různorodě-bohatá, proto výběr určitě nebude jednoduchý. Každopádně však tato pestrost dává možnosti realizace a nalezení toho svého nám všem.


www.glamourdesign.cz


 


Glamourdesign © 2021 Všechny práva vyhrazené.