Vážení zákazníci, z důvodu karantény výrobního oddělení se prodlužuje dodací lhůta designových zrcadel z belgického skla.
Děkujeme za pochopení a trpělivost.
Po - Pá: 9:00 - 16:00 +420 776 065 785 info@glamourdesign.cz
» 10 poutavých kombinací moderních židlí a venkovských jídelních stolů
Články o nábytku

10 poutavých kombinací moderních židlí a venkovských jídelních stolů

Ať je to už úmyslné nebo ne, staré a nové se po celou dobu setkávají v našich domácích interiérech. Kontrast je vždy silný a není to vůbec jednoduché včlenit do interiéru. Pokud rádi kombinujete, zkuste spojit moderní jídelní židle s pohledově starým jídelním stolem ve vaší jídelně. Tato spekulace vytvoří mimořádně příjemné a pohodlné prostředí v dané části vašeho příbytku.


Židle Panton způsobily revoluci v designu nábytku se svým elegantním a nadčasovým vzhledem. Židle má moderní design a je vyrobena z jednoho kusu plastu. Milujeme způsob, jakým hladké křivky židle doplňují zdobené dřevěné nohy stolu. Eklektický vzhled s klasickou krásou.Kombinace tohoto jednoduchého stolu charakteristického dřevěnou deskou a chromovými nohami s koženými lavicemi je perfektní, navzájem se tyto dva elementy skvěle doplňují. Milujeme symetrii mezi konstrukcemi a jednoduchými liniemi lavice a stolu.Židle Ghost jsou ideální, pokud si přejete, aby byla zachována transparentnost a prostornost místnosti. Malý jídelní prostor může značně těžit z těchto polykarbonátových židlí, které opticky zvětšují prostor av tomto konkrétním případě se perfektně hodí ke stolu s přírodně zachovalými hranami.Tvarované plastové židle Eames jsou velmi univerzální, a to z nich dělá skvělou volbu pro vaši jídelnu. Mají elegantní kovový podklad a jednoduché, ale pohodlné sedadlo. V kombinaci s obyčejným obdélníkovým dřevěným stolem vytvářejí tyto židle klasický a zároveň stylový interiér.Tento vintage stůl je perfektní pro neformální vypadající židle Bertoia Side. Jsme rádi, že aktuálně jsou zobrazeny dva typy židlí s podobnými vzory. Dělá to kompozici víc zajímavější.Staré a nové jde dohromady v různých formách, jako jsou např. tyto francouzské bistro židle a tento jednoduchý dřevěný stůl. Židle jsou vyrobeny z pozinkované oceli a mají robustní, ale přesto elegantní vzhled. V dobové kuchyni vypadají skvěle.Židle Tobias na obrázku s čirým sedákem představují originální volbu pro tento retro jídelní stůl. Transparentní sedadlo židle umožňuje, aby se stůl stal hvězdou interiéru, zatímco oni setrvávají v pozici jednoduchého doplňku.Židle Iconic Panton zde můžete vidět v kombinaci s čokoládově zbarveným dřevěným stolem. Bílé židle kontrastují, jak se stolem, tak is tmavou podlahou a vytvářejí velmi harmonickou atmosféru. Je to další příklad, který dokazuje, že tyto židle může vypadat skvěle kdekoliv.


Design od Jasona Lewise, tyto skulpturální židle mají podobný design jako bistro židle. Jsou velmi pohodlné, což je činí ideální pro jídelní stůl. Poutavý a výjimečný je jídelní stůl s vyřezávanými detaily na nohou a vestavěnou zásuvkou.Následuje neočekávaná kombinace robustního starožitného jídelního stolu a moderních kancelářských židlí Eames. Je to velmi zajímavá volba pro moderní "home office" a příjemný způsob, jak přidat rustikální dotek střízlivě vypadajícímu prostoru. Místnost to dělá víc příjemnou a zároveň elegantní.
/Zdroj: www.homedit.com/
Glamourdesign © 2021 Všechny práva vyhrazené.