Top 3 nástěnných zrcadel pro home office

Vynikajícím tipem jak udělat z domácí kanceláře na oko prostornější a ženskejší prostor je ozdobit ji nějakým šikem kouskem nástěnného zrcadla. V tomto krátkém článku vám jako inspiraci ukážeme tři kreativní domácí kanceláře s nástěnnými zrcadly.

První domácí kancelář, která je laděna do tmavších tónů, je díky zrcadlu více prosvětlená. Nástěnné zrcadlo odráží světlo od oken, a tím plní také praktickou funkci a dodává místnosti více světla. Barva kulatého zrcadla ukázkově rozbila barevnost místnosti, ve které dominuje stříbrná a černá a zároveň jí dodala šmrnc.

Líbí se vám tento moderní prostor domácí kanceláře? Prostor je díky velkému oknu úžasně prosvětlen. Dobrou volbou jak dodekorovat tento současně laděný home office je oživit jej prostřednictvím jednoduchého kulatého zrcadla, kterým zaručeně nic nezkazíte.

V poslední domácí kanceláři vám chceme ukázat, jak elegantně lze dekorovat prostor s pomocí zrcadel se zrcadlovým rámem. Toto přepychové zrcadlo s masivním zrcadlovým rámem a nádherným vzorem v horní části rámu zrcadla dodalo interiéru styl ženskosti a elegance zároveň.

Obrázky: http://roomdecorideas.eu/ 

Zdroj:     http://roomdecorideas.eu/