Oživ svůj domov se zrcadly

Zrcadla jsou krásným doplňkem každé místnosti a slouží různým účelům. Mohou učinit místnost větší a přitom být i poutavým dekorativním prvkem. Zde je několik jednoduchých způsobů, jak zrcadla zapracovat na přeměnu Vaší domácnosti.

Návrat starého

Vintage vzhľad sa stal zaujímavý a populárny trend a môže být dosaženo pomocí několika speciálních kusů v místnosti. Zrcadla jsou skvělým příkladem, jak přidat do některé místnosti vkus a šarm. V případě, že mají zajímavý nebo odvážný rám, mohou také zabránit stresu z dekorování místnosti. Nabízejí reflexi stejně jako představují zajímavý doplněk, který zaujme každé oko.

Rozšiřující efekt

Zrcadlo je velký čaroděj, dokáže opticky zvětšit malý prostor. Zrcadlo strategicky umístěné v místnosti může také odrážet světlo z okna, čímž dodá lesk a jas jinak nudnému interiéru. Avšak zrcadlo by nemělo být umístěno kdekoli na zdi. Maximalizuje svou hodnotu právě tehdy, když je ústředním bodem v místnosti a odráží něco hezkého, co se v daném prostoru nachází. Výběr zrcadla s reflexním brýlovým rámem nebo s oslnivou konstrukcí může dále napomoci tomu, aby pokoj vypadal větší a výraznější.

Projevte svou tvořivost

Zrcadlo můžete také použít k předvedení svého individuálního stylu. Znamená to, že rámy zrcadel by neměly být přehlédnutelné, protože jimi dokážete projevit svou kreativitu a dobře vybraný typ zrcadla je schopen spojit celé téma místnosti. Část interiéru, kde umístíte zrcadlo s nádherným a oči poutajícím rámem může být nejpozoruhodnějším sektorem místnosti.

Můžete si vytvořit i vlastní zrcadlo s rámem z materiálů, které máte doma, jako je např. umělé skříně. lano, které může dodat zrcadlu prvek domova nebo také z něj udělat surový element. I vy sami dokážete přizpůsobit rám zrcadla tak, aby odpovídal designu, který realizujete v místnosti.

Znásobený půvab

Nemusíte se omezovat jen na jedno zrcadlo v pokoji nebo na chodbě. Můžete použít mnoho stejných nebo podobných zrcadel, která vypadají spole dobře a zavěsit je všechny na jedno místo. Je to skvělý nápad pro dlouhé, prázdné chodby i pro jakoukoli místnost, která vyžaduje trochu úpravy. Více zrcadel na jednom místě přináší také umělecký prvek, který jinak nevýrazné zdi jakoby vdechne život. Je to jednoduchý způsob, jak přidat do interiéru svůj vlastní dotek kreativity, a to zavěšením zrcadla všude tam, kde jen vaše srdce touží.

/Zdroj: www.homedit.com /